«از تمام گویندگان شرقی، سعدی تنها شاعری است که مورد درک و دریافت اروپاییان قرار گرفته است… و علت این افتخار و اعتبار او این است که سعدی در گلستان جامع تمامی صفاتی است که جمال‏ شناسی نوین خواستار آن است».

باریه دومنار

جهت مشاوره و تعیین سطح کلیک کنید.

خواندن گلستان سعدی باعث تقویت مهارت سخنوری می ‌شود. معانی و مفاهیم ارزشمندی که به زیبایی در این کتاب بیان شده  اثر شگفت انگیزی بر زندگی کودکان، نوجوانان و جوانان دارد.
هر چه قدر متن ها و حکایت هایی که در اختیار کودکان و نوجوانان  قرار می‌گیرد پرمعنا باشد، قطعا  خواندن صحیح  همراه با تفکر عمیق  و  درک صحیح مطالب در آن ها اتفاق می افتد.
گلستان خوانی یک اقدام ارزشمند و حرکت آگاهانه در جهت توسعه و تقویت احساس مثبت و کمک به تقویت هویت ملی و دینی  است .
گلستان سعدی قطعا یکی از بهترین شیوه‌های آموزش غیر رسمی است  که می‌تواند راه رسیدن به تربیت صحیح و آموزش مفید را سریع تر کند.
ادب آموزان  نه تنها از زیبایی‌های ظاهری گلستان بهره مند می‌شوند، بلکه مفاهیم والای این اثر ارزشمند در قالب‌های هنری نیز به آنها ارائه می‌شود که تا عمق جان و دل شان نفوذ می‌کند به نحوی که این مفاهیم زیبا تا پایان عمر در یاد آنان باقی می‌ماند .
آثار سعدی نشان می‌دهد که او بیش از همه شاعران و سخن سرایان  به موضوع تعلیم و تربیت پرداخته و نظریات تربیتی خود را به شکلی جدی و در عین حال روشن و رسا بیان کرده است.
در بخش گلستان خوانی :
  1. آموزش صحیح خواندن حکایت ها
  2. آموزش معانی تمام کلمات
  3. آموزش معنی حکایت به صورت قصه و داستان
  4. حفظ کردن حکایت از طریق تمرین و تکرار
  5. آموزش خواندن گلستان به صورت روایتی و نقالی
  6. گلستان خوانی به صورت اجرای گروهی و نمایش صحنه ای
  7. تحلیل و گفتگو پیرامون معنی حکایت توسط خود هنرجویان تدریس می شود.
  8. این دوره که شامل :56 حکایت از 8 باب گلستان سعدی می باشد که در 3 ترم (هر ترم به مدت 16 هفته و 24 ساعت می باشد) برگزار می گردد.

گلستان سعدی قطعا یکی از بهترین شیوه‌های آموزش غیر رسمی است  که می‌تواند راه رسیدن به تربیت صحیح و آموزش مفید را سریع تر کند. دوره ‌گلستان خوانی شامل 56 حکایت از 8 باب گلستان سعدی می باشد که در 3 ترم و هر ترم به مدت چهار ماه، 16 هفته و 24 ساعت می باشد.

۳۵۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.