دوره خلاقیت نمایشی عروسکی

کلیه آموزش های این دوره بر اساس بازی طراحی شده است. بازی های که کودک در مسیر انجام آن ها به کشف های جدید می رسند. بازی های توام با هیجان، سرگرمی و نشاط. یکی از اهداف مهم این دوره پرورش قوه تخیل و بداهه گویی درکودکان است. انجام کار گروهی و مشارکتی، تعامل و گفتگو، ایده پردازی. خلق شخصیت از دیگر اهداف این دوره می باشد.

در این دوره سعی بر این است که تصورات ذهنی بچه ها به عینیت تبدیل شود و این اتفاق  خودباعث بالا رفتن اعتماد به نفس در آن ها می شود. تعدادی از بازی های این دوره آموزشی بر اساس ابتکارات خود هنرجویان انجام می شود، بازی های ابتکاری به شخصیت بچه ها شکل می دهد و در تربیت آن ها بسیار موثر است. تربیت بازیگران خلاق وتوانمند در عرصه کودک ، بر اساس آموزش های نوین واستاندارد جهانی از اهداف مهم و ویژه این دوره می باشد.
دوره خلاقیت نمایشی بصورت ترمیک برگزار می شود، هر ترم شامل پنج جلسه یک ساعته می باشد، که در مجموع هر هنرجو 12 ترم را در قالب یک دوره سپری می کند.

فعالیت ها
در رده سنی 4 تا 9 سال در ترم های پایانی هنرجویان شیوه ساخت، عروسک های خاص خود که با ایده های خودشان طراحی کرده اند را  آموزش می بینند و در حین کلاس با راهنمایی معلم آن ها را می سازند. برگزاری جشنواره های مختلف و همچنین معرفی هنرجویان به جشنواره مهم کشوری معرفی هنرجویان مستعد عرصه های مختلف اجرا تلاش جهت اجرای نمایشنامه های هنرجویان

دوره خلاقیت نمایشی بصورت ترمیک برگزار می شود، هر ترم شامل پنج جلسه یک ساعته می باشد، که در مجموع هر هنرجو 12 ترم را در قالب یک دوره سپری می کند.

۳۵۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.